قوانین و مقررات

شرایط و ضوابط استفاده :

ورود کاربران به وب ‏‌سایت باشار و یا خرید حضوری از کارخانه به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات است. لازم به ذکر است که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کلیه شرایط و قوانین باشار از سوی کاربر می باشد.

قوانین عمومی :

کلیه اصول و پروسه های گروه صنعتی باشار منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان می باشد و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبطه می باشد. چنانچه در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های باشار در آینده تغییراتی رخ دهد، در همین صفحه منتشر خواهد شد.

شرایط و ضوابط استفاده از سایت :

 استفاده از وب سایت رسمی گروه صنعتی باشار به معنای توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

 1. خرید کالا از باشار بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
 2. اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی كالاهای ارائه شده توسط کارشناسان فنی باشار اخذ گردیده است، ممکن است اطلاعات ارائه شده در وبسایت باشار در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد، باشار مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد گرفت. باشار به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.
 3. كاربران هنگام سفارش كالا باید اطلاعات صحیح و كامل را در صفحه مربوطه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.
 4. گروه صنعتی باشار هیچ گونه مسئولیتی در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و…) نمی پذیرد.
 5. تمام ابزاری که در باشار با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده است. كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش محصولات باشد.
 6. گروه صنعتی باشار به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فناوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

شرایط حمل و تحویل کالا :

 1. باشار تمام تلاش خود را در راستای ایفای تعهدات و تولید محصولات در زمان درج شده خواهد نمود. شرایط جوی نامناسب که منجر به طولانی تر شدن مدت زمان تحویل محصول می شود از اختیار ما خارج بوده و درصورت بروز مشکل در ارسال حتما زمان تحویل جدید به خریدار اطلاع داده خواهد شد.
 2. مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در هنگام ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید. این نشانی ملاک ماموران حمل و لجستیک باشار می باشد، پس لازم است در صورت تغییر نشانی سریعا آن را به اطلاع کارشناسان ما برسانید. لازم به ذکر است که سفارشات شما مشتریان گرامی به محدوده آدرس پستی موردنظر شما ارسال خواهند شد.
 3. ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور شما در آدرس درج شده می باشد که قبلا با شما هماهنگ خواهد شد و میتواند بنا به پیشنهاد شما تغییر نماید.
 4. محصولات ارسالی برای خریداران محترم بنا به نوع محصولات بصورت بسته بندی شده ارسال می گردد.

© مالکیت معنوی محتویات سایت گروه صنعتی باشار شامل قانون حق تکثیر شده و منحصرا متعلق به www.gsb.ir می‌باشد.

  0
   0
   سبد خرید
   سبد خربد خالی استبازگشت