درباره ما

 درباره باشار

_

گروه صنعتی باشار تولیدکننده انواع سرویس خواب و دکوراسیون منزل با بیش از پانزده سال سابقه فعالیت حرفه ای خود را آغاز نموده و یکی از مدرنترین تولید کننده های مصنوعات تمام ام دی اف در کشور می باشد. ابن گروه درحال حاضر در فضایی به وسعت 7000 متر با بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا و دستگاه های CNC و ممبران توانسته است همگام با دانش روز دنیا تولیدات داخلی کشور عزیزمان را ارتقا بخشیده و چشم اندازی نوین در بازار داخلی را فراهم آورد.

همچنین با حفظ هدف اصلی بر مبنای کیفیت برتر با نازل ترین فیمت محصولات خود را در قالب بسته بندی ارائه و هرساله لیست جدیدی از محصولات را به تولیدات خود اضافه می نماید.

ارائه خدمات پس از فروش جهت تضمین کیفیت و حفظ حقوق هرچه بیشتر مصرف کننده گرامی از اولویت های این گروه صنعتی می باشد. امید است همواره بتوانیم با یاری پروردگار متعال لبخند سبز شما مصرف کننده گرامی را به ارمغان آوریم.

گروه صنعتی باشــار (GSB) تنها کارخانه تولیدکننده محصولات CNC و ممبران در خاورمیانه با پیشرفته ترین خط تولید و منتاژ با ظرفیت تولید 100 دست روزانه و دارای انبار دپو با بیش از 1000 سرویس آماده یعنی بیش از 8000 قطعه آماده اینجا هستیم در کنـار شمـا !

ایـن شعـار ما نیـست، ایـن راه ماسـت : بالاتریـن کیفیـت | پایین تریـن قیـمت

سرویس خواب

شبکه های اجتماعی باشار

  0
   0
   سبد خرید
   سبد خربد خالی استبازگشت