سوالات متداول

خرید سرویس خواب
_

سوالات متداول

_

لطفا پرسش و پاسخ های زیر را بخوانید و اگر پاسخ سوال خود را پیدا نکردید از طریق فرم زیر و یا تماس تلفنی اقدام کنید.

سوالات متداول

چه محصولاتی در باشار فروخته می شود؟

باشار محدودیتی برای عرضه محصولات اتاق خواب ندارد و روز افزون تلاش می کند تا جدیدترین محصولات سرویس خواب را تولید و عرضه کند. لازم به ذکر است صفر تا صد محصولات گروه صنعتی باشار، توسط کارخانه و با استفاده از بروزترین ماشین آلات سی ان سی و ام دی اف تولید می شوند.

امکان مشاوره قبل از خرید سرویس خواب از باشار وجود دارد؟

بله، گروه صنعتی باشار این امکان را برای خریداران ایجاد کرده که با تماس با کارشناسان فروش یا مراجعه حضوری به نمایندگان بباشار بتوانند مشاوره و خرید خود را انجام دهند.

 1. نظرات کاربران: برای تمامی محصولات یک بخش با نام “نظرات” وجود دارد که توسط کاربرانی که از باشار خرید کرده اند و یا تصمیم به خرید دارند قابلیت اظهار نظر وجود دارد که در صورت نیاز توسط کارشناسان، پاسخ های تکمیلی درج می شود.
 2. معرفی اجمالی : معرفی اجمالی توسط کارشناسان مطلع و رتبه یک تولید محتوا، برای تمامی محصولات درج می شود تا با مطالعه ی چند خط، یک معرفی اجمالی و تخصصی برای کاربران فراهم شود.
 3. مشخصات جنس و ویژگی های متمایز: بخش دیگری است  که برای محصولات مطرح می شود تا به صورت تخصصی و ویژه به معرفی و ویژگی های یک محصول، بپردازد.
نحوه محاسبه هزینه ارسال چگونه است؟

هزینه ارسال به نسبت شهر محل سکونت و فاصله با نمایندگی متفاوت است  که به صورت دقیق توسط کارشناسان باشار به اطلاع مشتریان می رسد و در جمع مبلغ کل فاکتور محاسبه می شود.

سرویس خواب شامل چه چیزهایی می شود؟

سرویس خواب شامل تخت، پاتختی و میز آرایش می شوند. همچنین درصورت تمایل می توانید سایر اجزا سرویس خواب مثل کمد، کنجی و… را به همراه آن سفارش دهید.

آیا سرویس خواب باشار به سراسر ایران ارسال می شود؟

بله، تمامی محصولات گروه صنعتی باشار به سراسر کشور ارسال می شوند.

جنس سرویس خواب ها از چیست؟

درحال حاضر سرویس خواب ها از MDF و ملامینه ساخته می شوند.

آیا امکان انتخاب رنگ سفارشی وجود دارد؟
بله امکان انتخاب طبق رنگ تعیین شده از سوی کارخانه می باشد.

از ما بپرسید

   0
    0
    سبد خرید
    سبد خربد خالی استبازگشت